אירועי  חברה והכשרה ארגונית

אירועי חברה

פעילות מותאמת קורונה

פיתוח מנהיגות

ביצועי צוות

חוסן עובדים

סטארט אפ פיבוט

תקשורת אפקטיבית

התוכניות שלנו הן כיפיות ואפקטיביות. משתתפים מדווחים על השפעה עסקית חיובית וארוכת טווח וקשרי עבודה משופרים. מתודולוגית ה-3 צעדים המוכחת שלנו משלבת מיני-הרצאות ודיונים אינטראקטיביים עם פעילויות של אקרובטיקה אווירית על מתקן הטרפז המעופף למקסם את שימור הלמידה.

  • לא נדרש כל ניסיון או הכשרה מוקדמים

  • ניתן להתאים את התוכנית למגוון יכולות והעדפות

  • כל פעילות האקרובטיקה מתבצעת עם אבטחה מלאה מעל רשת ביטחון

  • פעילויות מותאמות של ½ יום, יום שלם ומספר ימים.

Execu-care גאים להיות הגוף היחידי שמציע תוכניות הכשרה ארגונית ופיתוח מנהיגות על ידי שימוש בטרפז המעופף בישראל.  אנחנו יכולים לעבוד עם הצוות שלכם בכל אחד ממרכזי ההכשרה העולמיים שלנו בתל אביב, ניו יורק, לוס אנג'לס, מוסקבה, סן פרנסיסקו, סן דיאגו, ומספר כפרי קלאב מד ברחבי העולם. 

כל תוכניות ההכשרה מודרכות על ידי דר אדי גרינבלאט. דר גרינבלאט הינה סמכות בינלאומית בהדרכת חוויות פיזיות ואתגריות אשר מחזקות יכולות מנהליות, חוסן, ואפקטיביות קבוצתית.  לדר אדי יש תואר שני בפסיכולוגיה ו-PhD משולב בהתנהגות ארגונית מאוניברסיטת הרווארד ובית הספר לעסקים של הרווארד.  התוכניות שלנו מצוותות עם מאמני אקרובטיקה אווירית בעלי ניסיון רב מישראל, קנדה, אירופה וארה''ב, וביניהם מעל 10,000 שעות ניסיון על הטרפז המעופף.

תמונה1.png

בישראל התכניות שלנו מתארחות אצל הטרפז המעופף העברי, אשר הוקם ב-2013 על ידי ספי מויאל וטל גוטשטדט. הטרפז המעופף העברי הינו בית הספר לאקרובטיקה אווירית המוביל בישראל, עם מאות תלמידים שלומדים בו כיום "לעוף" על הטרפז המעופף בכל הרמות. לספי ולטל יש מעל 30 שנות ניסיון בלימוד והפעלת הטרפז ביניהם.

edy@askdredy.com    | whatsapp +1.626.644.7745

cel +972.58.627.7860 | linkedin.com/in/dredygreenblatt/